Itsuki is an unsorted character from Millennium War Aigis known for very long maroon hair, purple eyes, and horns ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 94234 |
|---|---|
| Name | Itsuki |
| Other Names | イツキ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | oni, club, bikini, twintails, headdress, horn, gauntlet, claws, hair bobble, boots |
| Personality | |
| Height | 156cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Itsuki
Profile
Itsuki is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Maroon hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Maroon | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | Horns |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
Luna_Bakugo faved Boku no Hero Academia: Final Season
|
| Luna_Bakugo joined |
| MrOtaku26 joined |
| RollingStationCubie joined |
60 
Facebook 
Millennium War Aigis
Luna_Bakugo faved