Lepuru appears in Millennium War Aigis as an unsorted character with very long pink hair and red eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 94258 |
|---|---|
| Name | Lepuru |
| Other Names | リェプル |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | clown, showbunny, bunny ears, jester, leotard, headband, half twintails |
| Personality | |
| Height | 153cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lepuru
Profile
Lepuru is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Female Adult with Red eyes and Pink hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
Quotes | View All
“ Even though I look like this, I am a clown. Looking forward to working with you, Prince♪ ”

Facebook 
Millennium War Aigis