Lilia appears in Millennium War Aigis as an unsorted character with very long pink hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 94261 |
|---|---|
| Name | Lilia |
| Other Names | リリア |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | princess, crown, tareme, staff, twintails, hair ribbons, robe, fur trim, boots, zettai ryouiki, side bangs |
| Personality | |
| Height | 168cm |
| Bust | 81cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lilia
Profile
Lilia is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Female Teen with Pink eyes and Pink hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
cstolarik faved 18if
|
| Zynp joined |

Facebook 
Millennium War Aigis
cstolarik faved