One of the notable characters from Millennium War Aigis, Motley is recognized for very long purple hair and red eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 94296 |
|---|---|
| Name | Motley |
| Other Names | モトリー |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 157cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Motley
Profile
Motley is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Female Adult with Red eyes and Purple hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| mangaka92 joined |
60 
Facebook 
Millennium War Aigis