Kanae Kadokura is a character from Pafu Pafu Sentou Monogatari! featuring medium-length brown hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 94397 |
|---|---|
| Name | Kanae Kadokura |
| Other Names | 門倉 奏恵, かどくら かなえ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Pafu Pafu Sentou Monogatari! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 163cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kanae Kadokura
Profile
Kanae Kadokura is a character from Pafu Pafu Sentou Monogatari!.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Brown hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
43
13
53
Facebook 
Pafu Pafu Sentou Monogatari!