Ayame Hachiya is an unsorted character from Saimin Enmachou known for long brown hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 94495 |
|---|---|
| Name | Ayame Hachiya |
| Other Names | 蜂屋 綾芽 (はちや あやめ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Saimin Enmachou |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuki Sakura, 佐倉ゆき, さくら ゆき |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 85cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ayame Hachiya
Profile
Ayame Hachiya is a character from Saimin Enmachou.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Brown hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Silk joined |
| UPALL joined |
| IDK_ joined |
Luna_Bakugo faved Boku no Hero Academia: Final Season
|

Facebook 
Saimin Enmachou
Luna_Bakugo faved