One of the notable characters from Obedient Wife-Colored 2 ~Illicit Love with Married Women~, Utami Ouse is recognized for medium-length pink hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 94630 |
|---|---|
| Name | Utami Ouse |
| Other Names | 会瀬 詠美(おうせ うたみ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Obedient Wife-Colored 2 ~Illicit Love with Married Women~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Haruna Kirishima, 霧島はるな, きりしま はるな |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | July 7 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Height | 162cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 105cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Utami Ouse
Profile
Utami Ouse is a character from Obedient Wife-Colored 2 ~Illicit Love with Married Women~.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Pink hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| paskaperse joined |

Facebook 
Obedient Wife-Colored 2 ~Illicit Love with Married Women~