Anime girl Ena Sakura is a adult with to shoulders length brown hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 94631 |
|---|---|
| Name | Ena Sakura |
| Other Names | 桜 えな(さくら えな) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Obedient Wife-Colored 2 ~Illicit Love with Married Women~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuri Konami, こなみ由梨, こなみ ゆり |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | November 1 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Height | 159cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 79cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ena Sakura
Profile
Anime girl Ena Sakura is a character from Obedient Wife-Colored 2 ~Illicit Love with Married Women~.
They have been indexed as Female Teen with Green eyes and Brown hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Shoulders | (Hair Up / Indeterminate) |
| Apparent Age | Teen | (Adult) |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Obedient Wife-Colored 2 ~Illicit Love with Married Women~