☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 94706 |
|---|---|
| Name | Mei Tanimura |
| Other Names | 谷村 芽依 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Bakunyuu Oyakodon ~Shigoto Saki no Oyako ga Netori Yasu Sou na Ken~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 109cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mei Tanimura
Profile
Anime girl Mei Tanimura is a character from Bakunyuu Oyakodon ~Shigoto Saki no Oyako ga Netori Yasu Sou na Ken~.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Brown hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
5
Facebook 

Bakunyuu Oyakodon ~Shigoto Saki no Oyako ga Netori Yasu Sou na Ken~