Saki Mihama is an unsorted character from Ren'ai, Karichaimashita known for medium-length brown hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95052 |
|---|---|
| Name | Saki Mihama |
| Other Names | 美浜 咲希(みはま さき) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ren'ai, Karichaimashita |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mai Ishihara, 石原舞, いしはら まい |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 157cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Saki Mihama
Profile
Saki Mihama is a character from Ren'ai, Karichaimashita.
They have been indexed as Female Teen with Green eyes and Brown hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| wffh joined |
| Feano255 joined |
| Sdsz joined |
3
Facebook 
Ren'ai, Karichaimashita