Aki Tooyama is a character from Ren'ai, Karichaimashita featuring long pink hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95054 |
|---|---|
| Name | Aki Tooyama |
| Other Names | 遠山 愛季(とおやま あき) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ren'ai, Karichaimashita |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Tae Okajima, 岡嶋妙, おかじま たえ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 163cm |
| Bust | 79cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aki Tooyama
Profile
Aki Tooyama is a character from Ren'ai, Karichaimashita.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Pink hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
7
Facebook 
Ren'ai, Karichaimashita