Momiji Kinari is a character from Yorite Konoha wa Kurenai ni featuring very long brown hair, blue eyes, and animal ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95118 |
|---|---|
| Name | Momiji Kinari |
| Other Names | 木那里 もみじ (きなり もみじ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Yorite Konoha wa Kurenai ni |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 156cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Momiji Kinari
Profile
Momiji Kinari is a character from Yorite Konoha wa Kurenai ni.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Brown hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | Animal |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| aaron18 joined |

Facebook 
Yorite Konoha wa Kurenai ni