Minori Ehoku is a character from Yorite Konoha wa Kurenai ni featuring short blonde hair and blue / green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95121 |
|---|---|
| Name | Minori Ehoku |
| Other Names | 江北 実 (えほく みのり), Minorin (みのりん) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Yorite Konoha wa Kurenai ni |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | April 13 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 158cm |
| Bust | 77cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 79cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Minori Ehoku
Profile
Minori Ehoku is a character from Yorite Konoha wa Kurenai ni.
They have been indexed as Female Teen with Blue / Green eyes and Blonde / Yellow hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue / Green | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
1
1
Facebook 
Yorite Konoha wa Kurenai ni