Sayo Tsukuyomi is a character from Sousobo no Himago Fudeoroshi ~Hiibaachan, Motto Shitai yo~ featuring medium-length gray hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95149 |
|---|---|
| Name | Sayo Tsukuyomi |
| Other Names | 月読 小夜(つくよみ さよ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Sousobo no Himago Fudeoroshi ~Hiibaachan, Motto Shitai yo~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 161cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sayo Tsukuyomi
Profile
Sayo Tsukuyomi is a character from Sousobo no Himago Fudeoroshi ~Hiibaachan, Motto Shitai yo~.
They have been indexed as Female Senior with Purple eyes and Gray hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Gray | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Senior | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| thesemih joined |

Facebook 
Sousobo no Himago Fudeoroshi ~Hiibaachan, Motto Shitai yo~