One of the notable characters from Tettei Anal Chiiku ~Kocchi ga, Kimochi Yosugite...~, Miyu Hiramatsu is recognized for short brown hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95153 |
|---|---|
| Name | Miyu Hiramatsu |
| Other Names | 平松 美結(ひらまつ みゆ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Tettei Anal Chiiku ~Kocchi ga, Kimochi Yosugite...~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Hina Shinomiya, 四ノ宮ひな, しのみや ひな |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 153cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miyu Hiramatsu
Profile
Miyu Hiramatsu is a character from Tettei Anal Chiiku ~Kocchi ga, Kimochi Yosugite...~.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Brown hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Tettei Anal Chiiku ~Kocchi ga, Kimochi Yosugite...~