Akira Futaba appears in Imouto ni Yokujou Nante Hentai Janai? ~ Kurogyaru Imouto no Onii-chan Ijiri ~ as an unsorted character with long blonde hair and yellow eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95312 |
|---|---|
| Name | Akira Futaba |
| Other Names | 双葉 煌(ふたば きらめき) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Imouto ni Yokujou Nante Hentai Janai? ~ Kurogyaru Imouto no Onii-chan Ijiri ~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Akari Hazuki, 葉月あかり, はづき あかり |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 148cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 88cm |
| Bust | 100cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akira Futaba
Profile
Akira Futaba is a character from Imouto ni Yokujou Nante Hentai Janai? ~ Kurogyaru Imouto no Onii-chan Ijiri ~.
They have been indexed as Female Teen with Yellow eyes and Blonde / Yellow hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Imouto ni Yokujou Nante Hentai Janai? ~ Kurogyaru Imouto no Onii-chan Ijiri ~