Natsumi Ichinose is a character from Itsu made mo Musuko no Mama ja Irarenai! featuring short brown hair and red eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95913 |
|---|---|
| Name | Natsumi Ichinose |
| Other Names | 一ノ瀬 夏海, いちのせ なつみ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Itsu made mo Musuko no Mama ja Irarenai! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Amane Shiina, 椎那天, しいな あまね |
| Tags | bob cut |
| Personality | |
| Height | 167cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 90cm |
| Age | 34 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Natsumi Ichinose
Profile
Natsumi Ichinose is a character from Itsu made mo Musuko no Mama ja Irarenai!.
They have been indexed as Female Adult with Red eyes and Brown hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| 072scither joined |
| Z0D14CK1LL3R joined |
| Anomi joined |
| kamille joined |
| blonda joined |
3
76
12
52
Facebook 
Itsu made mo Musuko no Mama ja Irarenai!