Anime girl Akiho Kusakabe is a adult with to neck length brown hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95916 |
|---|---|
| Name | Akiho Kusakabe |
| Other Names | 日下部 秋帆(くさかべ あきほ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Itsu made mo Musuko no Mama ja Irarenai! 4 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Sakura Hanazawa, 花澤さくら, はなざわ さくら |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akiho Kusakabe
Profile
Anime girl Akiho Kusakabe is a character from Itsu made mo Musuko no Mama ja Irarenai! 4.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Brown hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
27
20
Facebook 
Itsu made mo Musuko no Mama ja Irarenai! 4