One of the notable characters from Aniyome ni Sasowarete ~Gishi ga Ero Sugite Kateinai Furin~, Minase Suzuka is recognized for medium-length black hair and red eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 96817 |
|---|---|
| Name | Minase Suzuka |
| Other Names | 皆瀬 涼香(みなせ すずか) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Aniyome ni Sasowarete ~Gishi ga Ero Sugite Kateinai Furin~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Minase Suzuka
Profile
Minase Suzuka is a character from Aniyome ni Sasowarete ~Gishi ga Ero Sugite Kateinai Furin~.
They have been indexed as Female Adult with Red eyes and Black hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Valen272 joined |

Facebook 
Aniyome ni Sasowarete ~Gishi ga Ero Sugite Kateinai Furin~