Manami Shiozuki is one of the main characters from Koi to xx no Femdom known for very long blue hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97461 |
|---|---|
| Name | Manami Shiozuki |
| Other Names | 汐月 眞奈美 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Koi to xx no Femdom |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | whip, tights, schoolgirl, saint, queen, lingerie, idol, god, goddess, demon, angel |
| Personality | |
| Height | 162cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Manami Shiozuki
Profile
Manami Shiozuki is a character from Koi to xx no Femdom.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blue hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| kucai joined |
| Niwatori joined |

Facebook 
Koi to xx no Femdom