Anime girl Marika Amami is a adult with to shoulders length black hair and black eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97464 |
|---|---|
| Name | Marika Amami |
| Other Names | 天海 茉莉花 (あまみ まりか) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | I Still Love My Wife 2 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Matsuri Mizuguchi, 水口まつり, みずぐち まつり |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 166cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Marika Amami
Profile
Anime girl Marika Amami is a character from I Still Love My Wife 2.
They have been indexed as Female Adult with Black eyes and Black hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Black | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
50
Facebook 
I Still Love My Wife 2