Chinatsu Amasaki appears in Netorare Kanojo ~Gifu no Nikubou o Kuwaekomu, Ai Suru Ore no Kanojo~ as an unsorted character with short brown hair and yellow eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97478 |
|---|---|
| Name | Chinatsu Amasaki |
| Other Names | 雨崎 千夏 (あまさき ちなつ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Netorare Kanojo ~Gifu no Nikubou o Kuwaekomu, Ai Suru Ore no Kanojo~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 85cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chinatsu Amasaki
Profile
Chinatsu Amasaki is a character from Netorare Kanojo ~Gifu no Nikubou o Kuwaekomu, Ai Suru Ore no Kanojo~.
They have been indexed as Female Teen with Yellow eyes and Brown hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Netorare Kanojo ~Gifu no Nikubou o Kuwaekomu, Ai Suru Ore no Kanojo~