Sonomi Namiki is an unsorted character from Mothercon o Sotsugyou Shiyou to Fudeoroshi AV ni Oubo known for medium-length brown hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97557 |
|---|---|
| Name | Sonomi Namiki |
| Other Names | 並木 園美 (なみき そのみ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Mothercon o Sotsugyou Shiyou to Fudeoroshi AV ni Oubo |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 161cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 93cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sonomi Namiki
Profile
Sonomi Namiki is a character from Mothercon o Sotsugyou Shiyou to Fudeoroshi AV ni Oubo.
They have been indexed as Female Adult with Pink eyes and Brown hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Mothercon o Sotsugyou Shiyou to Fudeoroshi AV ni Oubo