☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 97558 |
|---|---|
| Name | Airi Katou |
| Other Names | 加藤 愛莉 (かとう あいり) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Otona no Hoikuen |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 159cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Airi Katou
Profile
Anime girl Airi Katou is a character from Otona no Hoikuen.
They have been indexed as Female Adult with Brown eyes and Brown hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| Kok joined |
SilverWolfKing rated Harem in the Labyrinth of Another World ★★★
|

Facebook 

Otona no Hoikuen
SilverWolfKing rated