One of the notable characters from Musuko no Tomodachi ni Otosarete, Yukako Sugita is recognized for medium-length blonde hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97578 |
|---|---|
| Name | Yukako Sugita |
| Other Names | 杉田 由香子 (すぎた ゆかこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Musuko no Tomodachi ni Otosarete |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Weight | 48kg |
| Bust | 89cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yukako Sugita
Profile
Yukako Sugita is a character from Musuko no Tomodachi ni Otosarete.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Blonde / Yellow hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| fille996 joined |

Facebook 
Musuko no Tomodachi ni Otosarete