One of the notable characters from Kyonyuu JK Idol Seiyuu Netorare Studio, Mihaya Tsukimori is recognized for very long brown hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97581 |
|---|---|
| Name | Mihaya Tsukimori |
| Other Names | 月森 みはや (つきもり みはや) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kyonyuu JK Idol Seiyuu Netorare Studio |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yukari Hirayama, 平山縁, ひらやま ゆかり |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | September 10 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Height | 158cm |
| Weight | 42kg |
| Bust | 101cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 88cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mihaya Tsukimori
Profile
Mihaya Tsukimori is a character from Kyonyuu JK Idol Seiyuu Netorare Studio.
They have been indexed as Female Teen with Pink eyes and Brown hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Kyonyuu JK Idol Seiyuu Netorare Studio