Anime girl Youko Serimiya is a adult with to shoulders length black hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97582 |
|---|---|
| Name | Youko Serimiya |
| Other Names | 芹宮 蓉子(せりみや ようこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Musuko no Tomodachi ni Okasarete |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Shizuka Arai, 荒井静香, あらい しずか |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Weight | 48kg |
| Bust | 91cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 91cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Youko Serimiya
Profile
Anime girl Youko Serimiya is a character from Musuko no Tomodachi ni Okasarete.
They have been indexed as Female Adult with Brown eyes and Black hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
19
14
Facebook 
Musuko no Tomodachi ni Okasarete