Misao Mitsuka is a character from Musuko no Tomodachi ni Okasarete featuring medium-length blonde hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97583 |
|---|---|
| Name | Misao Mitsuka |
| Other Names | 巳塚 操(みつか みさお) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Musuko no Tomodachi ni Okasarete |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Miyabi Shion, 紫苑みやび, しおん みやび |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Weight | 50kg |
| Bust | 93cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 94cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Misao Mitsuka
Profile
Misao Mitsuka is a character from Musuko no Tomodachi ni Okasarete.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Musuko no Tomodachi ni Okasarete