Mimi appears in Boku no Mirai wa, Koi to Kakin to. ~Charge To The Future~ as an unsorted character with very long gray hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97719 |
|---|---|
| Name | Mimi |
| Other Names | |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Boku no Mirai wa, Koi to Kakin to. ~Charge To The Future~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuiko Tatsumi, 巽悠衣子, たつみ ゆいこ |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | February 21 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Height | 158cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 82cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mimi
Profile
Mimi is a character from Boku no Mirai wa, Koi to Kakin to. ~Charge To The Future~.
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Gray hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Gray | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 