Patrica of End is one of the main characters from Nora to Oujo to Noraneko Heart 2 known for medium-length blonde hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97826 |
|---|---|
| Name | Patrica of End |
| Other Names | パトリシア・オブ・エンド |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Nora to Oujo to Noraneko Heart 2 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Natsumi Takamori, 高森奈津美, たかもり なつみ |
| Tags | twintails, school uniform, ribbon tie, stockings, garter belt, hair tie |
| Personality | |
| Birthday | December 31 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 165cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Patrica of End
Profile
Patrica of End is a character from Nora to Oujo to Noraneko Heart 2.
They have been indexed as Female Teen with Pink eyes and Blonde / Yellow hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
| Anonymous | Nov 25, 2023 |
|---|---|
| PEANUT BUTTER | |
Kawaii or NOT?!
| blkopler joined |

Facebook 