Anime girl Ryoubo-san is a child with hip / past hip length white hair and blue / green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97912 |
|---|---|
| Name | Ryoubo-san |
| Other Names | 寮母さん |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Himekoi * Sucreine! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Ringo Aoba, 青葉りんご, あおば りんご |
| Tags | ribbon, corset, gloves, ribbon tie, headdress, maid dress, bunny ears |
| Personality | |
| Birthday | June 6 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Height | 141cm |
| Bust | 70cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 67cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ryoubo-san
Profile
Anime girl Ryoubo-san is a character from Himekoi * Sucreine!.
They have been indexed as Female Child with Blue / Green eyes and White hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue / Green | |
| Hair Color | White | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Child | |
| Animal Ears | Animal |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Specter joined |
soulless_angel faved Bungou Stray Dogs
|

Facebook 
Himekoi * Sucreine!
soulless_angel faved