Kyoko Chidori is an unsorted character from Hime to Otome no Yakimochi Love known for long purple hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97917 |
|---|---|
| Name | Kyoko Chidori |
| Other Names | 千鳥 杏子 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Hime to Otome no Yakimochi Love |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yayoi Hayase, 早瀬 弥生, はやせ やよい |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | February 3 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Height | 153cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 89cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kyoko Chidori
Profile
Kyoko Chidori is a character from Hime to Otome no Yakimochi Love.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Purple hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Hime to Otome no Yakimochi Love