Anime girl Hinata Nanase is a child with hip / past hip length blonde / yellow hair and blue eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 97972 |
|---|---|
| Name | Hinata Nanase |
| Other Names | 七瀬 日向 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Imouto Paradise! 3 ~Onii-chan to Go nin no Imouto no Sugoku! Ecchi Shimakuri na Mainichi~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuuri Akeshima, 明島ゆうり, あけしま ゆうり |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 141cm |
| Bust | 70cm |
| Waist | 48cm |
| Hip | 73cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hinata Nanase
Profile
Anime girl Hinata Nanase is a character from Imouto Paradise! 3 ~Onii-chan to Go nin no Imouto no Sugoku! Ecchi Shimakuri na Mainichi~.
They have been indexed as Female Child with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Child | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
soulless_angel faved Bungou Stray Dogs
|
| soulless_angel joined |

Facebook 
Imouto Paradise! 3 ~Onii-chan to Go nin no Imouto no Sugoku! Ecchi Shimakuri na Mainichi~
soulless_angel faved