Kotori Kousaka appears in Kemono Musume no Sodatekata as an unsorted character with medium-length brown hair and yellow eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98009 |
|---|---|
| Name | Kotori Kousaka |
| Other Names | 幸坂 小鳥 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kemono Musume no Sodatekata |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yayoi Hayase, 早瀬 弥生, はやせ やよい |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | May 10 |
| Sign | Taurus ♉ |
| Height | 134cm |
| Bust | 63cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 65cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kotori Kousaka
Profile
Kotori Kousaka is a character from Kemono Musume no Sodatekata.
They have been indexed as Female Child with Yellow eyes and Brown hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Child | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Jacs45 joined |

Facebook 
Kemono Musume no Sodatekata