Mei Hatagami is a character from Haruru Minamo ni! featuring very long white hair and yellow eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98029 |
|---|---|
| Name | Mei Hatagami |
| Other Names | 幡上 芽以 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Haruru Minamo ni! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Atsumi Tanezaki, 種﨑敦美, たねざき あつみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 148cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mei Hatagami
Profile
Mei Hatagami is a character from Haruru Minamo ni!.
They have been indexed as Female Teen with Yellow eyes and White hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | White | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Haruru Minamo ni!