☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 98109 |
|---|---|
| Name | Mitsuru Ikoma |
| Other Names | 生駒 美弦 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Love Commu |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Ayaka Igasaki, 伊ヶ崎綾香, いがさき あやか |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | November 22 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
| Height | 167cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mitsuru Ikoma
Profile
Anime girl Mitsuru Ikoma is a character from Love Commu.
They have been indexed as Female Teen with Pink eyes and Pink hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| Ramadhan joined |

Facebook 

Love Commu