Asahi Fukasawa is a character from Hataraku Otona no Ren'ai Jijou 2 featuring short brown hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98240 |
|---|---|
| Name | Asahi Fukasawa |
| Other Names | 深沢 旭 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Hataraku Otona no Ren'ai Jijou 2 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 152cm |
| Bust | 72cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 78cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Asahi Fukasawa
Profile
Asahi Fukasawa is a character from Hataraku Otona no Ren'ai Jijou 2.
They have been indexed as Female Adult with Brown eyes and Brown hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Hataraku Otona no Ren'ai Jijou 2