Amane Mikawa appears in Hataraku Otaku no Ren'ai Jijou as one of the main characters with very long brown hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98251 |
|---|---|
| Name | Amane Mikawa |
| Other Names | 美川 亜麻音 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Hataraku Otaku no Ren'ai Jijou |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yui Sakakibara, 榊原ゆい, さかきばら ゆい |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 151cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Amane Mikawa
Profile
Amane Mikawa is a character from Hataraku Otaku no Ren'ai Jijou.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Brown hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Hataraku Otaku no Ren'ai Jijou