Canon Rukusana is one of the main characters from Seikishi Melty ☆ Lovers known for very long blonde hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98260 |
|---|---|
| Name | Canon Rukusana |
| Other Names | カノン=ルクサーナ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Seikishi Melty ☆ Lovers |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 91cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 90cm |
| Birthday | July 2 |
| Sign | Cancer ♋ |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Canon Rukusana
Profile
Canon Rukusana is a character from Seikishi Melty ☆ Lovers.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
cstolarik faved 18if
|

Facebook 
Seikishi Melty ☆ Lovers
cstolarik faved