Frey Knowles is one of the main characters from Seikishi Melty ☆ Lovers known for very long white hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98261 |
|---|---|
| Name | Frey Knowles |
| Other Names | フレイ=ノールズ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Seikishi Melty ☆ Lovers |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 87cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 90cm |
| Birthday | October 21 |
| Sign | Libra ♎ |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Frey Knowles
Profile
Frey Knowles is a character from Seikishi Melty ☆ Lovers.
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and White hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | White | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| MargotN joined |

Facebook 
Seikishi Melty ☆ Lovers