One of the notable characters from Can Can Bunny Premiere 3, Swatty is recognized for very long blue hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98276 |
|---|---|
| Name | Swatty |
| Other Names | スワティ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Can Can Bunny Premiere 3 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Toa Yukimura, 雪村 とあ, ゆきむら とあ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Swatty
Profile
Swatty is a character from Can Can Bunny Premiere 3.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blue hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Silk joined |
| UPALL joined |
| IDK_ joined |
Luna_Bakugo faved Boku no Hero Academia: Final Season
|

Facebook 
Can Can Bunny Premiere 3
Luna_Bakugo faved