Karin Sendouta appears in Triangle Love -Apricot Fizz- as one of the main characters with medium-length brown hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98287 |
|---|---|
| Name | Karin Sendouta |
| Other Names | 仙洞田 華凛 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Triangle Love -Apricot Fizz- |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Maki Tomonaga, 朋永真季, ともなが まき |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Weight | 45kg |
| Bust | 86cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 87cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Karin Sendouta
Profile
Karin Sendouta is a character from Triangle Love -Apricot Fizz-.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Brown hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| UPALL joined |
| IDK_ joined |
Luna_Bakugo faved Boku no Hero Academia: Final Season
|
| Luna_Bakugo joined |
| MrOtaku26 joined |

Facebook 
Triangle Love -Apricot Fizz-
Luna_Bakugo faved