|
☰ Links
|
|
| ID | 98348 |
|---|---|
| Name | Tsumugi Wenders |
| Other Names | 紬 ヴェンダース |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Summer Pockets |
| Media Type | visual novel |
| Voiced By | Emiri Iwai, 岩井映美里, いわい えみり |
| Tags | twintails, school uniform, vest, hairclip |
| Personality | |
| Birthday | August 31 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Height | 152cm |
| Weight | 38kg |
| Bust | 78cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tsumugi Wenders
Profile
Anime girl Tsumugi Wenders is a character from Summer Pockets.
They have been indexed as Female Teen with Green eyes and Blonde / Yellow hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | View all 15 | Add
|
0 likes
Yeah! |
|
0 likes
Not at all. |
|
0 likes
I hang out there all the time,but nothing, really. |
|
0 likes
I'm all right. |
|
0 likes
Okay, let's all sing together! |
|
0 likes
Magic is absolute. |
|
0 likes
Thank you
for talking to me. |
|
0 likes
I have a key. |
|
0 likes
It's my friend. |

Facebook
Play Voice Sample
Summer Pockets
Summer Pockets (anime)
