Mary Harker is one of the main characters from Aoi Tori known for very long gray hair and red eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 98468 |
|---|---|
| Name | Mary Harker |
| Other Names | メアリー・ハーカー |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Aoi Tori |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mai Ishihara, 石原舞, いしはら まい |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 147cm |
| Weight | 38kg |
| Bust | 73cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 78cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mary Harker
Profile
Mary Harker is a character from Aoi Tori.
They have been indexed as Female Teen with Red eyes and Gray hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Gray | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Aoi Tori