|
☰ Links
|
|
| ID | 98475 |
|---|---|
| Name | Tsubaki Suzakuin |
| Other Names | 朱雀院 椿 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kizuna Kirameku Koi Iroha |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Ayuru Oohashi, 大橋歩夕, おおはし あゆる |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 155cm |
| Bust | 81cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 82cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tsubaki Suzakuin
Profile
Anime girl Tsubaki Suzakuin is a character from Kizuna Kirameku Koi Iroha.
They have been indexed as Female Adult with Yellow eyes and White hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | White | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Kizuna Kirameku Koi Iroha