Ayase Ayasegawa is a character from Tsugihagi Make Peace - Pretending x Friendship - featuring very long brown hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98486 |
|---|---|
| Name | Ayase Ayasegawa |
| Other Names | 綾瀬川 綾瀬, Aya |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Tsugihagi Make Peace - Pretending x Friendship - |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Airi Ishihara, 石原 愛依梨, いしはら あいり |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 163cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ayase Ayasegawa
Profile
Ayase Ayasegawa is a character from Tsugihagi Make Peace - Pretending x Friendship -.
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Brown hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Tsugihagi Make Peace - Pretending x Friendship -