Iroha Hanakouji is one of the main characters from Tsugihagi Make Peace - Pretending x Friendship - known for medium-length purple hair and red eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98488 |
|---|---|
| Name | Iroha Hanakouji |
| Other Names | 花小路 いろは, Hanako |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Tsugihagi Make Peace - Pretending x Friendship - |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Asami Nakamura, 中村麻未, なかむら あさみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 159cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Iroha Hanakouji
Profile
Iroha Hanakouji is a character from Tsugihagi Make Peace - Pretending x Friendship -.
They have been indexed as Female Teen with Red eyes and Purple hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| NihilistVerum joined |

Facebook 
Tsugihagi Make Peace - Pretending x Friendship -