Sanae Koshimizu is a character from Itsu made mo Musuko no Mama ja Irarenai! 5 featuring medium-length brown hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98578 |
|---|---|
| Name | Sanae Koshimizu |
| Other Names | 小清水 沙苗(こしみず さなえ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Itsu made mo Musuko no Mama ja Irarenai! 5 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kana Hiromi, 広深香菜, ひろみ かな |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 156cm |
| Bust | 100cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sanae Koshimizu
Profile
Sanae Koshimizu is a character from Itsu made mo Musuko no Mama ja Irarenai! 5.
They have been indexed as Female Adult with Pink eyes and Brown hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
20
15
Facebook 
Itsu made mo Musuko no Mama ja Irarenai! 5