Anime girl Misaki Kinami is a teen with to waist length pink hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98608 |
|---|---|
| Name | Misaki Kinami |
| Other Names | 鬼無水 みさき |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Mono no Aware wa Sai no Koro. |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yumi Yumiya, 湯宮由海, ゆみや ゆみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | June 6 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Height | 155cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 83cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Misaki Kinami
Profile
Anime girl Misaki Kinami is a character from Mono no Aware wa Sai no Koro..
They have been indexed as Female Teen with Pink eyes and Pink hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| anlessparky joined |

Facebook 
Mono no Aware wa Sai no Koro.