|
☰ Links
|
|
| ID | 98772 |
|---|---|
| Name | Arisa Inaishi |
| Other Names | 稲石 アリサ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Rhapsodic Holiday |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Nanami Mizuno, 水野七海, みずの ななみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 150cm |
| Bust | 78cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Arisa Inaishi
Profile
Anime girl Arisa Inaishi is a character from Rhapsodic Holiday.
They have been indexed as Female Teen with Brown eyes and Blue hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| SARI joined |

Facebook 
Rhapsodic Holiday